KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16143024

nr 1614 3024

Bengt Pettersson

(1929-2010), Sverige

Oljemålning, Bengt Pettersson (1929-2010), "Småstadsidyll". Signerad. Olja på pannå, 44x53 cm, yttermått inklusive ram: 57x86 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 april 2024
kl 18:14:52

16/4 18:09:09 1      Vinnande bud

Bengt Pettersson

Läs mer om Bengt Pettersson